13’ler Kraliyet Konseyi

0

İngiliz derin devletinin bir parçası olarak dünyayı yönetenler arasında, “13’ler Kraliyet Konseyi” denen dünyanın en zengin ve güçlü aileleri bulunmaktadır. Bu konsey, konumu gereği kimi zaman 300’ler Komitesi’ne dahi emir vermekte ve dünyada gelişen olayları masa başında şekillendirmektedir.

Illuminati, aslında 13 ailenin referans ismidir. Tabi ki, onların soyları da buna dahildir. Kimse bu 13 ailenin yetkilerini ve sınırlarını sorgulayamamaktadır. Bu aileler, aynı zamanda birçok gizli teşkilatın ve devlet bürokrasilerinin de üst düzey üyeleridir.

13\'ler Konseyi\'ni Simgeleyen 1 Dolar
13’ler Konseyi’ni Simgeleyen 1 Dolar

Doların da üzerinde bulunan 13 kademeli piramit, dünyaya hakim olmak isteyen güçlerin teşkilat şemasıdır. Bu işareti Illuminatlar (Illuminatiye bağlı olanlar), 1 Mayıs 1776 yılında sembol olarak almışlardır. Bu tarihe atıfta bulunmak için de piramidin en alt katına (1 dolar üzerinde) MDCCLXXVI (1776) tarihini atmışlardır. Pek çokları bu tarihin, bağımsızlığı simgeleyen bir tarih olduğunu zannetmektedir. İşte bu piramidin zirvesinde kendi deyimleriyle “Evrenin Ulu Mimarı”nın gözü vardır. Altında ise sırasıyla 13’ler Meclisi, 33’ler Meclisi, 300’ler Komitesi simgesel olarak yer almaktadır. Hiç kimse bunların kimlerden oluştuğunu gerçekte bilmemektedir.

OKUDUNUZ MU?  Fatiha Suresi 2. Ayet - Kuran Tefsirleri

Bunları da Okursunuz Heralde Dimi :) Daha Fazla Yazı