Ankara Esenboğa’da Olanlar : Hükümeti Zor Duruma Düşürme Çabaları

0

Bir garipliktir gidiyor….

Bu aralar Akit TV’nin aymazlıklarının ardından şimdi de Ankara Esenboğa Havalimanı‘nda bazı kişiler tarafından zikir denilen garip davranışlar sergilendi.

Bu tarz davranışların, Atatürk hakkında olumsuz söylemlerin, toplumu radikal yönden duyarlı yönlerini harekete geçirmenin sebebi ne? Gelin inceleyelim:

Hükümeti Zor Duruma Düşürmek

Hükümetin yanlışları olabilir, bu doğru. Ancak ülkemiz zor olaylar atlattı ve şu an Afrin’de ciddi bir mücadele içerisinde. Bir iradenin yönetimde güçlü olması, ülkenin kendini dengeli bir şekilde ilerletebilmesi için önemlidir.

Nasıl ki Gezi olaylarında toplumun damarlarına iğne batırıcı hareketler ile iradi dengeleri sarsmak amaçlanıyor ise, bu yapılanlarda tıpkı Akit TV, Kadir Mısırlıoğlu ve diğer tiplerin yaptığı Atatürk düşmanlığı hareketlerde toplumu ve iradi gücü zor duruma düşürmek üzere yapılan hareketlerdir.

Kardeşim!

Atatürk’te bizim! Vatanda bizim! Yanlışları da olsa hükümet de bizim! Vakti gelince seçimle gelir seçimle gider.

Bu ülkeyi zor duruma düşürmek isteyenlere karşı tepkimiz gayet aklı başında ve olgun hareket ederek, kanun hukuk içerisinde davranmak olacaktır.

Radikal hareketlere izin vermiyoruz. Bunu böyle bilin. Ne radikal solcu gruplar üzerinden, ne de radikal sağcı gruplar üzerinden.

Zamanla Düzeleceğiz, Daha İyi Olacağız!

Kimse endişeye kapılmasın, bizim kimseden korkumuz yok. Güçlü durarak, eksikliklerimizi tamamlayarak, demokrasi, kanun ve hukuk çerçevesinde bu tarz bozulmaların önüne geçecek güçteyiz.

Sinsi hareketlere izin vermeyeceğiz.

Görüşmek üzere!

OKUDUNUZ MU?  Küresel Vizyon Sahibi Olmanın Önemi

Bunları da Okursunuz Heralde Dimi :) Daha Fazla Yazı