Bitcoin Nedir?

0

Bilginizin olmadığı ve detaylarını merak ettiğiniz pek çok konu olabilir. Bu bilgiler sıklıkla “Ne Anlama Gelir? sorusu ile araştırılır. Bu detaylara ise doğru ve anlamlı cevap vermek önemlidir. Çünkü bu şekildeki detayların cevaplarını öğrenmek isteyen insanlar, doğru cevabı buldukları takdirde yepyeni detaylar keşfederler. Taze bilgi daima bir kişi için değerli bir konudur. Peki Bitcoin ile alakalı ne biliyorsunuz?

Bitcoin ile alakalı öğreneceğiniz kısacık bir bilgi, şahsınızı önemli ölçüde ilerletebilir. Günümüzde vakit hızlı ilerliyor. Artık kısa ve öz bilgi daha çok değerli. Bitcoin ile alakalı aşağı bölümde yer alan öz bilgi, sizin için çok değerli olacaktır. Belki de bu bilgiyi sevdikleriniz ile paylaşacaksınız.

Şu Yazımı da Okumanızı Tavsiye Ediyorum : Uyku Düzenini Korumak İçin Neler Yapmak Lazım

Çok fazla websitesi var ve Bitcoin ile alakalı çok fazla bilgi yayınlayan site var. Ben kişisel olarak bu alandaki bilgileri imkanım oldukça izlemeye çalışıyorum. Her şartta taze bilgiler inceleyip, bunları WEBSİTEMDE yayınlamaya çalışıyorum. Bitcoin ile ilgili konu da bunlardan birisidir.

Bitcoin Nedir?

Bitcoin hakkında web üzerinde araştırma yaptığımda aşağıda bulunan özet konu ile rastlaştım. Bu bilgi şahsınızın bilgi isteğini giderecektir diye düşünüyorum.

Dijital para birimidir. Maddesel/Fiziki bir karşılığı şimdilik yoktur.( altın gümüş vb.) Bitcoin bir ağ etkileşimidir. Bir merkezi yoktur. A’dan B’ye dijital para transferi sağlar. İnternet olan herhangi bir noktadan internet olan herhangi bir noktaya transferi yapılabilir. Aracısı, komisyoncusu yoktur. Masraflar aracı olmadığı için çok çok düşüktür. Sadece transfer işlemini onaylayan madencilere çok cüzzi miktarlarda ödeme yapılır. Bitcoin, açık kaynak kodla yazılmıştır ve herkese açıktır. Sistemin sahibi onu kullanan herkestir. Tüm ülkelerde kullanılır ve offline hesabınıza kimse müdahale edilemez. Bu bakımdan İsviçre bankalarından daha güvenlidir denebilir. Kullanım koşulu, ön sınırlama sözleşmeleri veya şartları gibi sınırlayıcılar yoktur. Kullanmaya başlarsanız kullanırsınız bırakırsanız kullanmazsınız. (KAYNAK)

Bu konuda yukarıda bahsi geçen cümleyi okuduysanız, yeterli detaylara sahip oldunuz anlamına gelir. Bitcoin hakkında her şeyi bilmek zorunda değilsiniz.

OKUDUNUZ MU?  Kom (Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Dairesi) Nedir?

Anlamak istediğiniz bilgiyi yukarıdaki sarı kutu içerisinde öğrendiniz diye düşünüyorum. Bitcoin ile alakalı çok bilgi var ve her detayı okuyacak değilsiniz.

Peki Bitcoin İle Alakalı Ne Anladık?

Bahsi geçen konuda edindiğiniz bilgiyi hayatınızda mutlaka gerçekleştirmelisiniz. Bu içeriği hatırlayamama ihtimaliniz var ise bu yazıyı YER İMLERİNE alabilir ve TEKRAR KİŞİSEL İNTERNET SAYFAMI ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Şu Yazımı da Okudunuz Mu? : NFC Nedir? NFC’nin Kullanım Alanları Nerelerdir?

İnternet sitemi tekrar ziyarette bulunmanız benim için çok önemli bir konu. Bu bana değer verdiğinizi gösterir. Ben de size gücüm yettiğince daha zihinde kalıcı ve daha faydalı bilgiler sunmak için çaba göstereceğim.

Bitcoin İle Alakalı Son İfadeler

Bitcoin ile alakalı edindiğiniz bu bilgileri asla unutmayın. Hayatınızın herhangi bir zamanında bu bilgilere ihtiyacınız olabilir. Bu yazıyı sevdiklerinize FACEBOOK‘tan, TWITTER‘dan ve WHATSAPP‘tan paylaşmanızı tavsiye ederim. Ayrıca İNTERNET SİTEME ABONE OLMANIZI arzu ederim.

İnternet sitemi ve yazılarımı tekrar ziyaret etmeniz dileğiyle.

www.mtasdemir.com

Bunları da Okursunuz Heralde Dimi :) Daha Fazla Yazı