Buharlı Temizlik Nedir?

0

Buharlı temizlik, bilinen temizlik sistemlerinden çok daha etkili ve en önemlisi de daha hijyenik temizlik sağlayan güvenilir bir temizlik metotudur. Bana göre temizlik yapılırken mutlaka buharlı temizlik tercih edilmelidir. Özellikle bebek sahibi olan aileler için.

Deterjan ve benzeri temizlik ürünlerine ihtiyaç duymadan, kullanılan ürüne göre 150 derece ve üzeri sıcaklıktaki iyonize kuru buharla evinizdeki tüm eşyaları son derece pratik ve hızlı bir şekilde temizler, en ileri seviyede de hijyen sağlarsınız. Aynı zamanda kimyasalların kanserojen etkilerinden kendinizi ve çevreyi korur, bütçenizi kimyasalların parasal yükünden kurtarmış olursunuz.

Buharlı temizlik sistemi, yüksek sıcaklıktaki iyonize kuru buharı sayesinde, alerjenlerle (ev tozu akarları) mücadelede bilinen tüm yöntemlerden çok daha başarılı ve çok daha ekonomiktir.

Buharlı Temizlik Makinaları; mutfak, banyo ve tuvalet gibi ıslak yüzey ve zeminlerin bulunduğu ortamlarla birlikte halı, fayans, parke, duvar ve cam yüzeylerde deterjan kullanmadan mükemmel bir temizlik sağlar.  Buharlı temizlik sayesinde derz araları, kalorifer petekleri gibi el girmeyen yerlerin temizliğinde  başka hiçbir yöntemle elde edemeyeceğiniz harika sonuçlar elde eder; koltuk, yastık ve yataklarınız gibi hijyenin önemli olduğu alanlarda kuru buhar sayesinde kusursuz hijyen sağlarsınız.

OKUDUNUZ MU?  Ev Tozu Akarları ve Alerjenler

Bunları da Okursunuz Heralde Dimi :) Daha Fazla Yazı