Eğitim Bilişim Ağı Nedir?

0

Bilginizin olmadığı ve anlamını merak ettiğiniz pek çok soru olabilir. Bu bilgiler önemli ölçüde “Ne Demek?” suali ile öğrenmek istenir. Bu konulara ise doğru ve manalı yanıt vermek önemlidir. Çünkü bu şekildeki detayların cevaplarını merak eden kişiler, kesin cevabı buldukları takdirde yepyeni detaylar öğrenirler. Taze bilgi her zaman bir kişi için değerli bir konudur. Peki Eğitim bilişim ağı konusunda ne biliyorsunuz?

Eğitim bilişim ağı ile ilgili öğreneceğiniz kısacık bir konu, şahsınızı değerli nitelikte geliştirebilir. Günümüzde zaman çabuk ilerliyor. Artık kısa ve öz bilgi daha fazla önemli. Eğitim bilişim ağı ile ilgili aşağıda yer alan öz bilgi, sizin için çok değerli olacaktır. Belki de bu bilgiyi dostlarınız ile paylaşacaksınız.

Çok sayıda website bulunuyor ve Eğitim bilişim ağı ile ilgili çok fazla konu paylaşan internet sitesi var. Ben şahsen bu konudaki bilgileri gücüm yettiğince takip etmeye uğraşıyorum. Her zaman taze konular inceleyip, bunları İNTERNET SİTEMDE duyurmaya çalışıyorum. Eğitim bilişim ağı ile alakalı içerik de bunlardan birisidir.

Eğitim Bilişim Ağı Nedir?

Eğitim bilişim ağı ile ilgili internette araştırma yaptığımda aşağı bölümde bulunan özet konu ile karşılaştım. Bu içerik şahsınızın ihtiyacınızı giderecektir diye düşünüyorum.

Eğitimin geleceğe açılan kapısı olan Eğitim Bilişim Ağı, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından her bir bireyin kullanımına ücretsiz olarak sunulan çevrimiçi bir sosyal eğitim platformudur.

Eğitim, hayatın ayrılmaz bir parçasıdır. EBA; okulda, evde, kısacası zamandan ve mekândan bağımsız olarak ihtiyaç duyulan her yerde ve her zaman kullanabilir. Bu da eğitimin dört duvar dışında da gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Bu platformun amacı; bilgi teknolojileri aracılığıyla etkili materyal kullanımını destekleyip teknolojinin eğitime entegrasyonunu sağlamaktır. EBA, sınıf seviyelerine uygun, güvenilir ve incelemeden geçmiş e-içerikler sunmakta, eğitim ve teknolojideki yenilikleri takip ederek gelişmeye devam etmektedir. (Kaynak)

OKUDUNUZ MU?  Armadillo Nedir?

Bu konuda yukarıda ifade edilen cümleyi okuduysanız, yeterli bilgiye sahip oldunuz demektir. Diğer detaylar için EBA BİLİŞİM SİSTEMİNİ ZİYARET EDİN!

Öğrenmek istediğiniz konuyu yukarıdaki sarı kutu içerisinde öğrendiniz diye düşünüyorum. Eğitim bilişim ağı ile alakalı çok bilgi var ve herşeyi okuyacak değilsiniz.

Şu Yazımı da Okudunuz Mu? : Müslüman Kimdir?

Web sitemi tekrar ziyaret etmeniz şahsım için çok önemli bir konu. Bu şahsıma saygı gösterir. Ben de size imkanım oldukça daha zihinde kalıcı ve daha faydalı detaylar sunmak için gayret edeceğim.

Kısacası

Eğitim bilişim ağı ile alakalı edindiğiniz bu bilgileri asla unutmayın. Yaşamınızın farklı bir döneminde bu bilgilere ihtiyacınız olabilir. Bu yazıyı dostlarınıza FACEBOOK‘tan, TWITTER‘dan ve WHATSAPP‘tan duyurmanızı isterim. Ayrıca WEBSİTEME ABONE OLMANIZI dilerim.

Sitemi ve makalelerimi tekrar ziyaret etmeniz dileğiyle.

www.mtasdemir.com

Bunları da Okursunuz Heralde Dimi :) Daha Fazla Yazı