Facebook’ta 0’dan 5000’e Arkadaş Sayısı Nasıl Artırılır?

2

Facebook insan hayatına girdi gireli çok şeyler değişti. Arkadaş bulma, yeni arkadaş edinme, arkadaş çevresi düzenleme vs vs. Bunun gibi ve bundan fazla pek çok fonksiyonu insan hayatına kazandıran Facebook hakkında sizlere bu yazımda arkadaş sayınızı adım adım 5000’e doğru nasıl artıracağınızı anlatacağım. Bu yazıda sadece yöntemi öğreneceksiniz. Ancak kişi listelerine sahip olmak istiyorsanız; pazarlamasını yaptığım PAKET DATALARA ihtiyacınız olacak. Hadi başlayalım 🙂

Facebook’ta Kimler Arkadaş Sayısını Artırmalıdır?

Facebook’ta arkadaş sayısını artırmak isteyen Facebook üyeleri arasında;

  • Kurumsal bir firmaya sahip olup, açabileceği herhangi bir kurumsal Facebook profilinde, bu profili kendi sektöründeki kişilere yönelik tanıtım yapmak isteyenler,
  • Yüksek arkadaş sayısına sahip Facebook profillerinden, web sayfalarına trafik çekmek isteyen kullanıcılar,
  • Kendi PR (Public Relation) düzeyini üst düzeye çıkarmak isteyenler

Bunun gibi pek çok madde derlemek mümkün. Eğer kendinizi bu kategoride görüyorsanız ve arkadaş sayınızı artırmak istiyorsanız, yazımı okumaya devam edin lütfen.

1. Adım

Öncelikle Facebook profilinize giriş yapın. Facebook profilinizin telefon onaylı olması daha iyi olacaktır. Ama tabi bu risk size ait. Bunun ardından http://facebook.com/invite.php adresine giriş yapın.

resim8

 

2. Adım

Yukarıda bulunan yere girdikten sonra size bu yazıda hediye ettiğim datalar içerisinde 100-150 adet seçip resimde gösterilen yere yapıştırın. Dataları BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz. Dataları düzenlerken veya kopyala yapıştır yaparken Notepad ++ programını kullanmanızı tavsiye ederim.

resim9

 

3. Adım

İlgili eposta miktarını kopyalayıp yapıştırdıktan sonra “Arkadaşlarını Davet Et” butonuna tıklayın. Sonuç aşağıdaki gibi olacaktır.

OKUDUNUZ MU?  Cuma Namazı Nedir? Neden Cuma Namazı Kılınır?

resim10

 

Gördüğünüz gibi 100 kişiye arkadaşlık isteği gitti. Fazlasını uygulamak doğru değildir. 100-150 civarında bu işlemi uygulamak yeterli olacaktır. Farklı ve daha fazla paket data isteğiniz varsa benimle iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM İÇİN TIKLAYIN

BAZI PAKET DATALARI ONLİNE SİPARİŞ VERMEK İÇİN TIKLAYIN

Bunları da Okursunuz Heralde Dimi :) Daha Fazla Yazı