Kaliteli Facebook Kapak Resimleri Bulabileceğiniz 5 Site

0

Merhaba! Bu yazıyı okuyorsanız eğer, muhtemelen 1 adet Facebook hesabınız vardır. Zaten Google’dan bu yazıma Facebook kapak resimleri kelimesi aranarak gelineceğini tahmin ediyorum. Ben bu yazımda sizlere Facebook profilleri ve Facebook sayfaları için kullanılan ve kaliteli Facebook kapak resimlerinin paylaşıldığı 5 adet Facebook Kapak Resimleri websitesi paylaşmak istiyorum. Bu siteleri ziyaret ederek kaliteli ve hoş Facebook kapak resimleri indirebilirsiniz… Hadi başlayalım!

1-) 99 Cover.com

Bu sitede konusuna göre pek çok Facebook kapak resmi bulabilirsiniz. Site içerisinde Facebook kapak resimlerinin ön görüntüleri mevcut. Bu şekilde rahatlıkla istediğiniz Facebook kapak resmini seçebilir ve indirebilirsiniz.

2-) CoverPhotoz.com

Bu sitede ise yine kaliteli resimler mevcut. Ancak resimlerin sağ alt kısmında kendi sitelerinin tanıtımlarını yapmışlar. Bu da itici bir durum olmuş. Facebook kapak resimlerinin tanıtımsız paylaşılmasını dilerdim. Eğer kendi Facebook profilinize veya sayfanıza rahatsız olmadan bunu koyabileceğinizi düşünüyorsanız bu siteyi ziyaret etmenizi öneririm. Yine arama bölümünden istediğiniz Facebook kapak resmini bulabilmeniz mümkün olmakta…

3-) MyFBCoverPhoto.com

Yine aynı şekilde bu site de CoverPhotoz.com’a benzemekte. Pek çok kategoride resim bulunmakla birlikte; her Facebook kapak resminin üzerinde bu sitenin tanıtım yazısı yazmakta. Bu herhangi bir Facebook kullanıcısını rahatsız edebilir. Eğer yine de beni rahatsız etmez diyorsanız siz bilirsiniz tabi ki

4-) Fotor.com

İşte bu site bir harika. Bu site de kendi Facebook kapak resimlerinizi istediğiniz rahatlıkta hazırlamanız mümkün. Benim tavsiyem bu siteyi mutlaka incelemeniz. Online araçları ile kolaylıkla Facebook kapak resminizi üretebilirsiniz.

5- ) Covershub.com

Bu site üzerinden de Facebook kapak resimlerine ulaşabilirsiniz. Ne yazık ki bu sitede de resimler üzerinde siteyi tanıtan yazı var. Ancak bu sorundan kurtulmak istiyorsanız Paint üzerinden resmi azda olsa kırpabilirsiniz. Bir sıkıntı olmayacağını düşünüyorum.

OKUDUNUZ MU?  Sparkol Videoscribe ile Eğlenceli ve Etkileyici Videolar Yapın

 

Sonuç olarak;

Sizler için kaliteli Facebook kapak resimleri indirebileceğiniz bazı web sayfalarını topladım. Mtasdemir.com ‘u yine ziyaret etmenizi beklerim.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere… Sosyal Medya Konusunda Bu Siteyi İncelemenizi de Tavsiye Ederim

Bunları da Okursunuz Heralde Dimi :) Daha Fazla Yazı