Anasayfa » SAĞLIK » Göz Altı Torbaları İçin Kullandığım Krem
göz-altı-torbaları-kremi
göz-altı-torbaları-kremi

Göz Altı Torbaları İçin Kullandığım Krem
Erkek olsun kadın olsun her birey, zamanın getirdiği şartlar gereğince vücudunda bozulmalar ve yıpranmalar oluşur. Bu yıpranmalara bir örnek olarak göz altı torbalarını örnek verebilirim. Ben düzenli olarak işim gereği bilgisayar kullanmaktayım. Tabi çeşitli araştırmalar ve bazen eğlenmek için bilgisayarımı kullanıyorum. Günümüzde artık herkes televizyon, bilgisayar , cep telefonu vs. ile gözleri yorucu etkinlikler yapıyor. E haliyle bu da gözleri yoruyor ve göz altı torbaları oluşumuna sebebiyet veriyor.

Geçtiğimiz günlerde şöyle bir aynaya baktığımda bu sorun bende baya sıkıntı oluşturmuştu. İnternette araştırayım dedim ve Nuxe Men Multi Purpose Eye Cream 15Ml ürününü buldum. Küçük sevimli sempatik bir kutuda. Fiyatı da o kadar pahalı değildi ancak düzenli kullandığınızda tabi masraf olabilir. O ayrı 🙂

Ben denemek amacıyla satın aldım ve  şu sıralar kullanıyorum. Tabi ki mucizevi ve bir anda göz altı torbalarını geçirme gibi bir garanti vermiyor. Ancak düzenli kullanımda gözle görünür bir sonuç vereceğini söylüyor.

Nuxe Men Multi Purpose Eye Cream 15Ml - Erkekler İçin Çok Amaçlı Göz Çevresi Bakım Kremi
Nuxe Men Multi Purpose Eye Cream 15Ml – Erkekler İçin Çok Amaçlı Göz Çevresi Bakım Kremi

Belki bundan sonra satın almayabilirim. Çünkü başka çözüm yöntemlerine de baktım ve kahve telvesi veya yumurta akı kullanarak göz altı torba sorunumu yok edeceğime inanıyorum. Güçlü irade göstermek ve sağlığı diri tutmakta fayda vardır. Akıl kullanmak ve çözüm üretmek her zaman ilk önceliğim olmuştur. Hiç bir zaman bakımsız olmayın ve abartıya kaçmayın.

Not: Metroseksüel değilim tabi ancak bakıma ve kaliteye önem veriyorum. Kaliteli giyinmeye düzgün olmaya dikkat ediyorum. Bir Müslümana ait özelliklerin başında bu gelir. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere diyerek, sizleri başka yazılarımı okumaya davet ediyorum.
Hakkımda Muhammet TAŞDEMİR

2013 Yılında Sakarya Üniversite Sosyoloji Bölümünden Mezun Oldum. Kendimi Online Pazarlama Danışmanlığı ve Sosyal Medya Danışmanlığı Konusunda Kendimi Geliştirdim. Şu Anda Bir Kamu Kurumunda Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmenliği Yapıyorum. Ayrıca Sosyal Medya Konusunda Otomasyon İşlemleri Hazırlıyor ve Yürütüyorum.

Okumak İster Misiniz?

Epilepsi Tedavisinde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Epilepsi Tedavisinde Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Epilepsi günümüzde yaygın ve genellikle ilaç tedavisi ile kontrol altına alınabilen bir hastalıktır. Bazı bireylerde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir