İngiliz Derin Devleti’nin Eşcinselliği Yaygınlaştırma Çabası

3

Doğadaki tüm canlılar çift olarak yaratılmıştır. Erkek ve dişi olarak bitkiler ve hayvanlar vs. , erkek ve bayanlar olarak insanlar birbirleri için yaratılmıştır. Belirli bir düzen ve nizam içerisinde yaratılan bu olgu, tüm canlıların soylarını devam ettirmesi konusunda çok önemlidir. Doğada çift olmak esastır ve hiç bir varlık bu kanunun dışına çıkamaz.

Ancak Kuran’da da belirtildiği üzere; insanın apaçık düşmanı olan şeytanın, insan üzerindeki bozucu ve tahrip edici etkisi bu çifte dengenin bozulması konusunda da karşımıza çıkmaktadır. İnsana düşman olma konusunda yemin eden ve bu konuda insanı olmadık kuruntulara, şüphelere düşüreceğini belirten şeytan; çok çirkin ve utanmaz bir hayasızlık olan eşcinselliği, insanlar arasında yaygınlaştırmak için büyük çaba göstermektedir. Bu çabaların önemli bir örneğini Kuran’da LUT KAVMİ örneğinde görmekteyiz. Şeytan olan İblis, Lut Kavmi’ne bir homoseksüel bir kişi gibi gelerek bu kavmi eşcinselleştirme çabası içerisine girmiştir. Lut Peygamber (as)’ın yaşamış olduğu SODOM ve GOMORRA kentinde, o dönemde çok fazla yaygın olan eşcinsellik, Kuran’da bir şöyle anlatılmaktadır:

Hani Lut da kavmine şöyle demişti: “Sizden önce alemlerden hiç kimsenin yapmadığı hayasız-çirkinliği mi yapıyorsunuz? Gerçekten siz kadınları bırakıp şehvetle erkeklere yaklaşıyorsunuz. Doğrusu siz, ölçüyü aşan (azgın) bir kavimsiniz.” Kavminin cevabı: “Yurdunuzdan sürüp çıkarın bunları, çünkü bunlar çokça temizlenen insanlarmış!” demekten başka olmadı. (Araf Suresi, 80-82)
Lut (kavmi) de, gönderilen (elçi)leri yalanladı. Hani onlara kardeşleri Lut: “Sakınmaz mısınız?” demişti. “Gerçek şu ki, ben size gönderilmiş güvenilir bir elçiyim. Allah’tan korkup-sakının ve bana itaat edin. Buna karşılık ben sizden bir ücret istemiyorum; ücretim yalnızca alemlerin Rabbine aittir. Siz insanlardan (cinsel arzuyla) erkeklere mi gidiyorsunuz? Rabbinizin sizler için yaratmış bulunduğu eşlerinizi bırakıyorsunuz. Hayır, siz sınırı çiğneyen bir kavimsiniz.” Dediler ki: “Ey Lut, eğer (bu söylediklerine) bir son vermeyecek olursan, gerçekten (burdan) sürülüp çıkarılanlardan olacaksın.” Dedi ki: “Gerçekten ben, sizin bu yaptığınıza öfke ile karşı olanlardanım.” (Şuara Suresi, 160-168)

İşte sınırı çiğneyip aşan bir kavim olan bu kavmin sonu, kendilerine yapılan uyarıları dinlemedikleri için azap dolu olmuştur. Kuran’dan anlaşıldığı üzere HZ. LUT (as)’ın eşinin de bir lezbiyen olarak bulunduğu bu kavme büyük bir azap dokunmuştur. Lut (as), melekler tarafından azap uyarısı yapılması sonucu, yapmış olduğu tebliğ görevinin ardından SODOM ve GOMORRA‘dan ayrılmış ve bunun ardından acı dolu bir azap bu kavme isabet etmiştir. Kuran’da bu konu şöyle anlatılır:

(Elçiler) Dediler ki: “Ey Lut, biz Rabbinin elçileriyiz. Onlar sana kesin olarak ulaşamazlar. Gecenin bir parçasında ailenle birlikte yürü (yola çık). Sakın, hiçbiriniz dönüp arkasına bakmasın; fakat senin karın başka. Çünkü onlara isabet edecek olan, ona da isabet edecektir. Onlara va’dolunan (azab) sabah vaktidir. Sabah da yakın değil mi?” (Hud Suresi, 81)
Derken, tan yerinin ağarma vaktine girdiklerinde onları (o korkunç ve dayanılmaz) çığlık yakalayıverdi. Anında (yurtlarının) üstünü altına çevirdik ve üzerlerine balçıktan pişirilmiş taş yağdırdık. Elbette bunda ‘derin bir kavrayışa sahip olanlar’ için gerçekten ayetler vardır. O (şehir de) gerçekten bir yol üstünde (hâlâ) durmaktadır. (Hicr Suresi, 73-76)

İşte günümüzde Hazreti Lut (as)’ı olduğu uyarılara ve hatırlatmalara kulak vermeyen eşcinsel bir kavmin, yani SODOM ve GOMORRA’nın sonu böyle acı bitmiştir. Günümüzde ise kötülüğü örgütleyip düzenleyen sistemin başında olan İNGİLİZ DERİN DEVLETİ ve onların münafık ve inkarcı yandaşları, bu çirkinliği ve utanmazlığı sürekli gündemde tutmakta ve bu utanmazlığa teşvikte bulunmaktadır.

OKUDUNUZ MU?  Toplum Mühendisliğinin En Önemli Aracı: Medya

Buraya kadar açıklamış Kuran ayetleri ile açıklamış olduğum bu konunun bugün İngiliz Derin Devleti tarafından nasıl planlı bir şekilde organize edildiğini açıklamaya çalışacağım:

1- İngiliz Derin Devleti Hakkında Kısa Bilgi

Geçmiş dönemlerde kötülüğü örgütleyip düzenleme konusunda çeşitli derin devletleri kontrol eden İblis, günümüzde merkez olarak İngiliz Derin Devleti’ni kullanmaktadır. Antik Yunan’da Roma Derin Devleti içerisinde hakimiyet kuran İblis, o gün yaptıklarını bugünkü teşviklerini ve kontrol yeteneğini İngiliz Derin Devleti üzerinde bina etmiştir.

Kendisine ait bir komitesi olan ve bu komitenin fikri yöneticiliğini yapan İblis, kendisine uyan insan ve cin yandaşları ile beraber, dünya siyasetine kötü anlamda yön vermekte ve insanlığın olgun akıl sistemi ile kendisini yönetememesi konusunda var gücü ile çalışmaktadır.

Bu komitenin ayrılan kollarından en önemlisi olan mali sistem ve fikri sistem, İngiliz Derin Devleti’nin en önemli iki ayağını oluşturmaktadır. Faiz sistemi ile mali yapısını sürekli koruyan ve stabil tutmaya çalışan bu yapı, fikri anlamda da insanların olgun akıl sistemine yani Gerçek İslam’a yönünü çevirmemesi için, insanlığa gerek medya yönüyle ve gerekse spiritüel yöntemler ile zamanı boşa geçirici sistemler oluşturmaktadır.

 

Kısacası; İngiliz Derin devleti, diğer derin devletlerin merkezinde bulunmakta, bu yapılara da yön vermekte ve nasıl hareket edecekleri konusunda faaliyet yürütmektedir.
İngiliz Derin devleti, diğer derin devletlerin merkezinde bulunmakta, bu yapılara da yön vermekte ve nasıl hareket edecekleri konusunda faaliyet yürütmektedir.

 

Kısacası; İngiliz Derin devleti, diğer derin devletlerin merkezinde bulunmakta, bu yapılara da yön vermekte ve nasıl hareket edecekleri konusunda faaliyet yürütmektedir.

Bu yazımda, esas konum olan ve İblis’in insan neslinde bozukluğa yol açma çabası olan Eşcinsellik hakkında, İngiliz Derin Devleti’ne destek veren kişilerden yapılardan ve fikri oluşumlardan bahsedeceğim…

2- İngiliz Derin Devleti ve Eşcinselliği Teşvik Eden Dış Medya Yazıları

 

OKUDUNUZ MU?  Mesnevi'deki Eşcinsel İfadeler [İĞRENÇ +18]
İngiliz Derin Devleti, İblisin Yönettiği Rezil Bir Yapıdır
İngiliz Derin Devleti, İblisin Yönettiği Rezil Bir Yapıdır

 

Bu rezaletin ve utanmazlığın, İngiliz Derin Devleti tarafından çeşitli medya kuruluşları ile yaygınlaştırılmaya çalışıldığını söylememiz gerekir. Bu konuda özellikle Amerikan medyası ile büyük manipülasyon sağlanmaya çalışılmaktadır.

Ne acıdır ki; birazdan bahsedeceğim gazeteler veya dergiler, dünya çapında yayını olan medya kuruluşları ve bunu yaparken pek çok kitleye ulaşıyorlar. Bunu yaparken de gayet normalmiş gibi davranıyorlar. İşte bunlardan bazıları:

Newyork Times (İngiliz Destekli Amerikan) ve BBC üzerinden verdiğim bu linklerin sayısını çoğaltabilirim. Bu çirkin utanmazlığı normalleştirme adına dış medyanın bir kısmı ellerinden geleni yapmakta ne yazık ki 🙁

3- İngiliz Derin Devleti ve Eşcinselliği Teşvik Eden Sivil Toplum Hareketleri

Mali desteğini ağırlıklı olarak İngiliz Derin Devleti’nin verdiği ve fikri anlamda da desteklediği LGBT ve eşcinsel sivil toplum hareketlerinin ve topluluklarının bazıları aşağıdaki gibidir:

Bu ve buna benzer eşcinsel sivil toplum hareketleri, eşcinselliği normalleştirerek topluma sunmaktadır. Eşcinsellik normal bir şey değildir. Tiksinilecek, utanılacak ve asla ama asla kabul edilmeyecek çirkin bir davranış biçimidir.

4- İngiliz Derin Devleti ve Eşcinselliği Teşvik Eden İç Medya Yazıları

Ayşe ARMAN – Bakın bir eşcinsel Türkiye’de neler yaşar?

Kısa Eleştiri : Ayşe Hanım! Eşcinsellik doğuştan gelen bir şey değildir. Allah hiç bir insanı fıtratı bozuk bir biçimde yaratmaz. Hele ki böyle çirkin bir hayasızlık ile! Doğan her çocuk masumdur. Bunu böyle bilin!

Elif ŞAFAK – Çok Cinsiyetli, Çok Kimlikli, Çok Sesli Olabilirdik, Çoktan Aza İndirildik

Kısa Eleştiri : Elif Hanım! İnsanlar iki fıtrat üzerine yaratılmıştır. Erkek ve bayan olmak üzere. Var olan her şey çifttir ayrıca. Öyle zaman içerisinde törpülene törpülene yaşanan bir şey yok. Sizin gayet akılcı bir kişiliğe sahip olduğunuzu biliyoruz ancak köşe yazınızda bahsettiğiniz kavram gayet çirkince ve insan onurunu aşağılamaya yönelik.

Sonuç

Perde arkasında dönen dolapların ve oyunların hepsini Allah bozar. Emin olun ki bu çirkin ve utanmazlık fitnesini de Allah ortadan kaldıracaktır. Allah bizleri şeytanın fitnesinden ve şerrinden korusun! Eğer olgun akıl sahipleri bir araya gelip Kuran ile insanı doğru noktaya taşırsa, işte o zaman güzel olur! Bir sonraki yazımda görüşmek üzere! Kendinize dikkat edin ve sağlıcakla kalın!

Bunları da Okursunuz Heralde Dimi :) Daha Fazla Yazı