İnstagram’da En Çok Beğeni Alabileceğiniz Zaman Aralığı

0

İnstagram platformu üzerinde hesap sahibi olmak isteyen bir kişi, mutlaka paylaştıklarının daha fazla beğeni alıp, çevresine daha fazla hitap etmek istemektedir. Fakat yaptığınız paylaşımları, hangi zaman aralığı dahilinde yapmanız gerektiğini bilmezseniz, yapacağınız paylaşımlar daha az beğeni alır ve daha az verimli bir paylaşım yapmış olursunuz. Bu yazımda sizlere “İnstagram’da hangi zaman aralığında paylaşım yaparsam daha fazla beğeni alırım?” sorunun cevabını sizlere vereceğim…

Ben paylaşım yapıyorum, yapıyorum; etiketlerimi ona göre ayarlıyorum ama ideal beğeni sayıma ulaşamıyorum. Böyle şey olmaz arkadaş!

Bu tarz ifadeleri kurduğunuzu veya zihninizden geçirdiğinizi biliyorum. Ancak doğru cevabı bilmiyorsanız, sizin için durumlar kötü….! Her ne kadar durumlar kötü olsa da her zaman sosyal medya danışmanınız olarak bu sorunu sizler için çözüyorum!….

Yapılan Paylaşımın Doğru Zaman Aralığı

Hafta İçi Sabahları 7 ve 9 Arası : NEDEN?

Çünkü işine gücüne giden insanlar, talebe kardeşlerimiz ve bazı veled-i şahaneler; yukarı aşağı İnstagram’da dolanıp dururlar. (Bu arada aklıma dolana ay dolana, dolana gün dolana şarkısı geldi ama neyse bunun konuyla bir ilgisi yok) 😀

Hafta Sonu Sabahları : 9 ve 10 Arası : NEDEN?

Çünkü hafta genelde bu saatler, bazı yerlerde pireler uçuşmasının son zamanlarına denk gelir. Bazı insanlar Cumartesi günü işe gitse de umumi çevre için bu saatler ideal! Bir şey bilmesek yazmayız! (Güven bana arkadaş :D)

Hafta İçi Öğlen 11 ve 2 Arası : NEDEN?

11 sonrası artık hafiften bir öğlen piskolocisine (yanlış yazdım çaktırma) giren İnstagram bebeleri, veteranları ve diğer umum insanlar, artık “YA MERVE YİNE NE PAYLAŞTI?” mantığında olacaktır. 2’ye kadar bu piskoloci (tamam tamam psikoloji), metamorfoza uğrayarak son dönemine ulaşır. Artık öğle vaktini geçmişiz demektir.

OKUDUNUZ MU?  Instagram'da Etiketleriniz Neden Görünmüyor?

Hafta Sonu Öğlen …. ve …. Arası : NEDEN?

Bu boşluğu sen doldur, her şeyi bekleme 😀

Hafta İçi ve Sonu Akşam 6 ve 8 Arası : Neden? 

Akşam olmuştur ve sevgili İnstagram kullanıcıları için, artık telefonu ele alma vaktidir. Yer yer bazı kesimlerde, iş henüz bitmese de onlarda mutlaka bu saatlerde yeni bir şeyler görmek için, hoplayıp zıplıyordur. Hafta sonu bu saatler biraz ileriye çekilebilir. Bu saatler akşam paylaşımı için idealdir.

Kısacası;

Günde 3 paylaşımı bu saatlerde yaparak, ideal zaman aralığı içerisinde paylaşım yapmış olabilirsiniz, olacaksınız, olmuştursunuzkidir. Daha fazla söze gerek yok. He birde BONUS vardı onu da yazayım. (Bi ara BONUSSİMO reklamı vardı yav ) 😀

BONUS;

Perşembe günleri özellikle yabancılarda bir #throwbackthursday dalgası var. Eğer yabancı bir hesap yönetiyorsanız, bu etiket ile alakalı etiketleri kullanarak hesabı donatabilirsiniz.

Bir sonraki yazımda görüşelim KUZUCUKLARIM!… Hoşçakalın! 😀

 

Bunları da Okursunuz Heralde Dimi :) Daha Fazla Yazı