Instagram’da Etiketleriniz Neden Görünmüyor?

0

Herkese merhaba. Instagram kullanıcıları oldukça fazla ve bazı kullanıcıların şikayetçi oldukları önemli bir konu var. Bazı kullanıcılar, Instagram’da paylaştıkları bazı etiketlerin neden gözükmediği konusunda şikayetçidir. Ben bu yazımda size bu problemin neden oluştuğu konusunda bir cevap yazmak istiyorum.

Fakat İpucundan Önce Şu Notumu Okumanızı İsterim:

SadeceOn takipçi ihtiyacı olan herkese uygun instagram takipçi kasma fiyatı sunuyor. 10 Liradan başlayan fiyatlarla isterseniz Türk takipçi, isterseniz bayan takipçi, isterseniz bot takipçi alımı yapabilirsiniz. İstediğiniz sayıda takipçi almanıza olanak sağlayan farklı paketlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Güvenli ödeme ile kaliteli bir hizmet alarak instagram hesabınızı daha popüler hale getirin!

Instagram’da eğer 30’un üzerinde bir etiket paylaşımı yaparsanız, Instagram bunun bir kısmını yayınlar. 30’un üstünde etiket yayınlamayın. Eğer etiketlerinizin tamamını yayınlamak istiyorsanız, en fazla 30 adet etiket hazırlamak zorundasınız.

Eğer hali hazırda hızlıca Instagram etiketi bulmak ve bunları hızlıca kopyalayıp yapıştırmak istiyorsanız size Let’s TAG uygulamasını öneririm. Ben şahsen kullanıyorum ve çok memnunum. Tabi başka eklentilerde var. Siz istediğinizi tercih edebilirsiniz.

OKUDUNUZ MU?  Facebook 'ta Oyun İsteklerini Kapatmanın Yolları

Bunları da Okursunuz Heralde Dimi :) Daha Fazla Yazı