Anasayfa » SOSYAL MEDYA » Instagram’da Etiketleriniz Neden Görünmüyor?
Instagram'da etiketler gözükmüyor
Instagram'da etiketler gözükmüyor

Instagram’da Etiketleriniz Neden Görünmüyor?
Herkese merhaba. Instagram kullanıcıları oldukça fazla ve bazı kullanıcıların şikayetçi oldukları önemli bir konu var. Bazı kullanıcılar, Instagram’da paylaştıkları bazı etiketlerin neden gözükmediği konusunda şikayetçidir. Ben bu yazımda size bu problemin neden oluştuğu konusunda bir cevap yazmak istiyorum.

Instagram’da eğer 30’un üzerinde bir etiket paylaşımı yaparsanız, Instagram bunun bir kısmını yayınlar. 30’un üstünde etiket yayınlamayın. Eğer etiketlerinizin tamamını yayınlamak istiyorsanız, en fazla 30 adet etiket hazırlamak zorundasınız.

Eğer hali hazırda hızlıca Instagram etiketi bulmak ve bunları hızlıca kopyalayıp yapıştırmak istiyorsanız size Let’s TAG uygulamasını öneririm. Ben şahsen kullanıyorum ve çok memnunum. Tabi başka eklentilerde var. Siz istediğinizi tercih edebilirsiniz.
Hakkımda Muhammet TAŞDEMİR

2013 Yılında Sakarya Üniversite Sosyoloji Bölümünden Mezun Oldum. Kendimi Online Pazarlama Danışmanlığı ve Sosyal Medya Danışmanlığı Konusunda Kendimi Geliştirdim. Şu Anda Bir Kamu Kurumunda Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmenliği Yapıyorum. Ayrıca Sosyal Medya Konusunda Otomasyon İşlemleri Hazırlıyor ve Yürütüyorum.

Okumak İster Misiniz?

Kaliteli Facebook Kapak Resimleri Bulabileceğiniz 5 Site

Merhaba! Bu yazıyı okuyorsanız eğer, muhtemelen 1 adet Facebook hesabınız vardır. Zaten Google’dan bu yazıma …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir