Iphone’dan Bilgisayara Uzaktan Bağlantı Nasıl Sağlanır?

0

Merhaba değerli okurlar. Iphone’dan bilgisayara erişim yaparak Iphone üzerinden bilgisayarı kontrol etmek bazen gerekli olabilir. Iphone kullananlar için bilgisayara uzaktan erişimin gerekli olduğu noktalarda aklınıza takılan bir soru var ise bu yazı okumanız gereken bir yazıdır.

Bu yazıda size Iphone ile bilgisayara uzaktan bağlantı nasıl sağlayacağınızı göstereceğim. Yani “ Iphone’dan Bilgisayara Erişim Nasıl Sağlanır? ” sorusunun cevabını bu yazıda öğrenmiş olacaksınız.

Chrome Remote Desktop Kullanarak Iphone – Bilgisayar Bağlantısı

  1. Öncelikle bilgisayarınızdan Chrome’u açın.Eğer Chrome yüklü değil ise BURAYA TIKLAYARAK Chrome’u bilgisayarınıza kurun.
  2. Daha sonra gmail hesabınız ile Chrome dan Google hesabınızı açık. Yani aktif edin!
  3. Daha sonra Google uzantılarından “Chrome Remote Desktop” eklentisini kurun. Eklentiyi kurmak için BURAYI TIKLAYABİLİRSİNİZ.
  4. Yeni bir sekme açın ve sağ üst tarafta Google uygulamalarının yer aldığı kutucuğu bulun. Bulamazsanız BURAYI TIKLAYIP ULAŞABİLİRSİNİZ.
  5. Şimdi Iphone uygulama dükkanı (APP STORE’dan) Chrome Remote Desktop uygulamasını bulun. Ve bunu Iphone’a kurun.
  6. Chrome’daki uygulamayı çalıştırarak erişim izni verin.
  7. Size 6 haneli bir PIN kodu verecektir. Bu PIN kodu ile Iphone-Bilgisayar bağlantısını yapın
  8. Bundan sonra Iphone-bilgisayar bağlantısı kurulmuş olacaktır. Yapamazsanız tekrar deneyin. Mutlaka başarılı olacaksınız.

Sonuç

Bu yazımda size Iphone ile Bilgisayar arasında uzaktan erişim nasıl sağlanır sorusunun cevabını verdim. Tekrar görüşmek üzere…

OKUDUNUZ MU?  Video Maker Fx ile Kolaylıkla Kaliteli Videolar Üretin
KAYNAK KAYNAK

Bunları da Okursunuz Heralde Dimi :) Daha Fazla Yazı