Kadınları Etkileme Yöntemleri [ETKİLİ ÇÖZÜMLER]

0

Hayatınızda hiç bir kadından hoşlandınız mı? Hoşlandığınız kadını etkileme konusunda göstermiş olduğunuz tavırların yanlış olduğunu veya eksik olduğunu mu düşünüyorsunuz? Gösteremediğiniz bu tavırlar sonucunda hayatınız boyunca yalnız kalma korkusu mu hissediyorsunuz?

Tüm bu soruların cevapları eminim kafanızda fazlasıyla yer ediniyor. Bu cevapları bulma konusunda belki pek çok internet sitesini gezdiniz, belki de pek çok yazı okudunuz ancak istediğiniz sonucu bulamadınız.

Kadınları etkileme yöntemleri arasında çok fazla yol vardır. Fakat bu yollar üzerinde dikkatlice gidebilmek ve doğru zamanlamalar ile doğru davranışları sergilemek hüner ister. Fakat bazen hal ve tavırlar yeterli olmaz.

EN ÖNEMLİ ŞEY KADINI ANLAMAKTIR. 

Kadını anladıktan sonra kadınları etkilemek gerçekten çok kolaydır. Bu yazımda size kadınları etkileme yöntemleri konusunda önemli ipuçları vereceğim. Bu ipuçlarından yola çıkarak belki de kendinize olmayan güveniniz yerine gelecek ve belki de aradığınız kadın ile birlikte olabileceksiniz.

1- Bencil Olmamak : Kadınlar Egoistlikten ve Bencillikten Nefret Eder

Bencil Olmayın
Bencil Olmayın!

Egoistlik yani ben merkezli düşünce, bir kadın için çok iticidir. Bir kadın tanışmak ve birlikte olmak istiyorsanız her şeyden önce bencil olmamanız gerek. Bu konuyu biraz açayım:

Enayilik ve Bencillik Ayrımı

Burada size bir kadınla birlikte olmak için bir kadına paranızı saçıp savurun demiyorum. Göstereceğiniz samimi tavırları, şefkatli tavırlar ve “yormayacak ve sıkmayacak tarzda” kadına destek olmak çok önemlidir. Egoizmin getirmiş olduğu bencil tavırlar yüzünden bir kadını kolaylıkla kaybedebilirsiniz. Önemli olan başlangıçta etkileyici tavrı yakalarken bencillikten kurtulup samimi bir ilgi göstermektir.

OKUDUNUZ MU?  Güne Güzel Başlamak!...

Kısacası; NE ÇOK FAZLA İLGİLENİN NE DE ÇOK FAZLA İLGİSİZ KALIN! 

2- Olaylara Akılcı Yaklaşmak ve Güven Vermek :

Olaylara Akılcı Yaklaşmak ve Güven Vermek
Olaylara Akılcı Yaklaşmak ve Güven Vermek

İstediğiniz kadar kaslı olun, karnınızda ister baklava olsun ister farklı bir tatlının resmi, eğer konuşmalarınızda ve davranışlarınızda akıldan uzaksanız, kadınlar bundan hoşlanmaz. Davranış ve konuşmalarınızda akıl yoksa münasebetsiz, densiz, alaycı, lafını sözünü bilmeyen bir yapı varsa ve derin düşünemiyorsanız eğer, kadınlar bunu derhal fark eder ve daha sizden hoşlanmadan hemen sizden soğuyabilirler.

Eğer bir kadın sizde aklı görürse güven kısmı otomatik olarak gelişir. Akıl ve güven paralel bir çizgide ilerleyen iki önemli kavramdır.

Güven beraberinde dürüstlüğü gerektirir ve gerçek bir kadın, bir erkekte daima dürüstlüğü arar.

3- Kadını Baskı Altına Almamak

Kadını Baskı Altına Almamak
Kadını Baskı Altına Almamak

Zorba tavırlar, kadında inanılmaz bir nefret oluşturur. Zorbalık ve baskı dolu bir ilişkide daima kaybetmeye mahkumsunuz. En ufak bir zorba tavırda kadın bunu hisseder ve size karşı olan tavrı ÖNEMLİ ÖLÇÜDE DEĞİŞEBİLİR.

Hoşlandığınız kadına sahip çıkın. Ancak zorbalık ve baskı düzeyine gelmesin. Bu önemli bir denge arz eder. Böyle bir dengeyi kurma konusunda kendinize güvenin. Akılcı ve samimi olun. Gerisi gelecektir zaten.

4- İltifat Etmek

Kadınlara İltifat Etmek
Kadınlara İltifat Etmek

Güzel söz daima kadını etkiler. Ancak bunu söylerken zorba bir şekilde değil de iltifat olarak belirtmeniz esastır. Özellikle bir kadının giydiği kıyafet konusunda veya taktığı takılar konusunda güzel söz ve iltifat ederseniz, bunlar o kadının aklından en az 6 ay boyunca çıkmayacaktır.

Bunu abartılı bir şekilde yapmayın. Bir ressamın tuvaline vurduğu fırça dokunuşları gibi yapın. Fark edilmeyen detaylar hakkında güzel sözler de bulunursanız bu sizin için artı puan kazandıracaktır.

Sonuç

Bu yazımda size kadınları etkileme yöntemleri arasında 4 önemli yöntemi belirttim. Bilginizi artırdıysa ve hayatınıza önemli bir katkı sağladıysa, yorum yapmanızı ve paylaşmanızı tavsiye ederim.

OKUDUNUZ MU?  İnternet Bağımlılığı Nedir? İnternet Bağımlılığının Çözümleri Nelerdir?

İlginize teşekkürler. 🙂

Bunları da Okursunuz Heralde Dimi :) Daha Fazla Yazı