7 Adımda Kişisel Web Sitesi Nasıl Yapılır?

6

Herkese merhaba! Bu yazımda sizlere 7 adımda kaliteli, kontrol panelli, rahat idare edilebilen ve içerik eklenebilen websitenizi nasıl yapacağınızı anlatacağım. Web tasarımcılara para vermekten sıkıldıysanız veya web alanında yeni bir deneyim öğrenmek istiyorsanız, bu yazım tam sizlere göre. Şimdi sizlere 7 adımda web sitenizi nasıl yapabileceğinizi anlamaya başlayayım:

1- Domain ve Hosting Seçimi

Piyasada pek çok domain ve hosting hizmeti sağlayan firma var. Bu firmalar, çeşitli rakamlandırmalar ile hizmet verirler. Domain ücreti sıklıkla 20 tl + kdv gibi ücretlerde değişiklik olarak gösterilir. Hostingler için ise, barındırma hizmetinizin büyüklüğü ve kalitesine göre fiyatlar göreceli olarak değişir. Benim size tavsiyem domain ve hosting hizmetinizi Godaddy.com sitesi üzerinden yapmanızdır. Site Türkçe olarak hizmet vermektedir.

Godaddy üzerinden buraya tıklayarak seçeceğiniz listede sizin için ekonomik hosting idealdir. Ekonomik hosting i satın alarak bir adet alan adını hediye olarak satın alabilirsiniz. Alacağınız alan adını, kişisel siteniz için adınız soyadınız olarak veya seçeceğiniz bir alan adı ismine göre, domain isminizi belirleyebilirsiniz. Daha sonra hem domain için ve hem de hosting için ödeme yapmanız gerecektir. Şu anda bu hostingi satın alarak 80 tl tutarında bir ödeme yapacaksınız.

BULABİLECEĞİNİZ EN UCUZ VE EN İYİ HOSTİNG KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN! SADECE AYDA 10 LİRA! HEMEN TIKLA! ÇOĞU ÖZELLİK SINIRSIZ!

Bunları da Okursunuz Heralde Dimi :) Daha Fazla Yazı