Kodyok.com – Kod Yazmadan Mobil Uyumlu Siteniz Olsun

0

Kodyok.com . Bir Türk girişimi olan Kodyok.com, alanında verdiği başarılı hizmet ile kurumsal veya kişisel website sahibi olmak isteyenlere, adeta altın tepside bir fırsat sunuyor. Bir website sahibi olmak istiyorsanız ve kodlama bilgisine sahip değilseniz, web tasarımcılara çok fazla para ödemek istemiyorsanız, bu platform tam da size göre. KODYOK.com’un size sunduğu basit ve etkileyici fırsatlardan, bu yazımda sizlere bahsetmek istiyorum.

Dünyada aylık ücret karşılığında Kodyok.com gibi hizmet veren platformlar var. Wix.com gibi, Jimdo gibi platformlar tamamen YABANCI ve Türkiye’den pek çok insanın bu tarz platformlardan para ödeyerek website sahibi olduğunu biliyorum. Bu tarz sistemlerin Türk insanı ve Türk zekası ile geliştirilmesi gerçekten gurur verici bir olay. Neden yabancı platformlarda Dolar paritesi üzerinden ödeme yaparak, bir websiteye sahip olmak isteyesiniz ki?

Kodyok.com sizlere bu fırsatı sunmuş.

Peki Kodyok.com’un diğer sitelere nazaran artıları neler. Yani neden bu platformda bir websiteye sahip olmak isteyesiniz?

1- Güvenilir & Güçlü Barındırma (Hosting) Hizmeti

Kodyok.com, sahibi olacağınız siteleri yüksek güvenlikli sunucularında barındırarak, sorun yaşatan hosting (barındırma) kavramını ortadan kaldırıyor. Sizler için kaliteli bir barındırma hizmeti veren KODYOK.COM’un Hosting hizmetinden memnun kalacağınıza eminim.

2- Sınırsız Bant Genişliği

İleride ziyaretçi sayınız arttıkça, trafik sorunları da başlayacaktır. Ancak Kodyok.com’da böyle bir dert yok. Sınırsız trafik imkanı vaadeden Kodyok.com sitelerinizn bir Lamborghini kıvamında açılmasını sağlayacaktır.

3- Sınırsız E-Posta Gönderim İmkanı

Kurumsal veya kişisel açıdan e-posta trafik derdi yok. İstediğiniz gibi e-postalarınızı gönderebilirsiniz. Yüksek güvenlikli e-posta sistemi sayesinde herhangi bir şekilde sıkıntı yaşamazsınız.

OKUDUNUZ MU?  Video Maker Fx ile Kolaylıkla Kaliteli Videolar Üretin

4- Temiz Tasarımlı ve Arama Motorlarına Uyumlu Website Modelleri

Google artık kendi arama motoruna uygun, sade ve şık sitelere önem veriyor. Kodyok.com’un sektörlere uygun olarak hazırladığı ve ön gösterimlerini sunduğu model siteler, sizin kalitenizi yansıtacaktir.

5- Kaliteli Görseller

Sitenize içerik hazırlarken, siteniz için kullanabileceğiniz resim arşivi, Kodyok.com’da mevcut. Vay efendim Google şu resmi bulayım, indirip yükleyeyim derdi yok. Kodyok.com da herşey var herşey.

6-İstatistik

Sitenize kimler nereden giriyor çıkıyor, Kodyok.com altyapısı bunları sizlere söylüyor. Hemde çok sade bir anlatım ile.

Yakında Kodyok.com’a İlave Edilecek Unsurlar

  1. Blog
  2. E-Ticaret
  3. Mobil Uygulama
  4. Duyuru Sistemi

Tüm Bunlar Kodyok.com’u seçmek için sizce yeterli sebepler değil mi? Şimdi aşağıdaki butona tıklayın ve Kodyok.com sistemini daha yakından tanıyın. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere. Sağlıcakla kalın!

 

Bunları da Okursunuz Heralde Dimi :) Daha Fazla Yazı