Koku Yapmayan Ayakkabı [Kesin Çözüm]

0

Pek çok kişi koku yapan ayakkabılar konusunda şikayetçidir.Özellikle yaz aylarında 1-2 sefer giyilip sonra hemen koku yapmasını problem olarak gören kişiler için ÇOK FAYDALI bir yazı kaleme aldım. Özellikle önemli AYAKKABI MARKALARI bile ayağınızda koku oluşturuyorsa vereceğim ipuçları ile artık bu sorun sizin için problem olmayacak. Koku yapan ayakkabılar canınızı sıkıyorsa bu yazımı TAMAMEN okumanızı tavsiye ederim. Ayrıca arkadaşlarınıza da bu yazıyı PAYLAŞ butonları ile duyurabilirsiniz.

Vücut Temizliği İle İlgili Yazımı Okudunuz Mu?

Spor Ayakkabısı Almak Ya da Almamak : Ne Yapmalı?

Koku yapmayan spor ayakkabı formülü
Koku yapmayan spor ayakkabı formülü

Büyük markaların spor ayakkabılarını alsanız bile koku yapar arkadaşlar. Çünkü ayak tamamen ayakkabı içerisinde kalır ve bu da ayağın hava almamasına sebep olur. Memory foam ayakkabıların ne kadar rahat ettirdiğini hepimiz biliriz ancak onlar bile belirli bir süre sonra koku yaparlar.

Önemli olan spor ayakkabı alırken rahat olması ve KOKU YAPMAMASIDIR. Koku yapmayan spor ayakkabıyı kendiniz üreteceksiniz arkadaşlar. Çünkü tüm spor ayakkabıları koku yapar.

Peki çözüm ne? Açıklıyorum:

İşte çözüm : Spor ayakkabısının içindeki tabanlık kısmı mutlaka lateks, deri veya plastik olmamalı. Bunlar koku yapar. Eğer bunlar varsa sökmenizi tavsiye ederim. Eğer sökemiyorsanız üzerine mutlaka HAVA alabilen BEZ şeklinde tabanlıklar vardır. Ya bunlardan alın veya evde kendiniz keserek ayakkabının içine yerleştirin. Bu şekilde aylık değişimler ile ayaklarınız koku yapmayacaktır.

Benim Denediğim ve Başarılı Olduğum Yöntem

Ben genelde YUMUŞAK TABANLI GÜNLÜK AYAKKABI kullanırım. Özellikle HAVA ALAN BİR AYAKKABI tercih ederim. Üstte bahsettiğim yöntemi ayrıca uygularım ve kesin sonuca ulaşırım. Ayrıca gün içerisinde müsait bir alanda mutlaka ayaklarımın hava almasını sağlarım.

Dikkat : Ayaklarınız Gün İçerisinde Ayakkabı İçinde Uzun Süre Kapalı Kalmamalıdır.

Kısacası;

Yukarıdaki tavsiyelerime uyarsanız sonuca ulaşırsınız.

OKUDUNUZ MU?  Göz Altı Torbaları İçin Kullandığım Krem

Yeniden görüşmek üzere…. Beğendiyseniz SOSYAL MEDYA’DA PAYLAŞIN!

Bunları da Okursunuz Heralde Dimi :) Daha Fazla Yazı