Lenovo P2 Alınır Mı?

0

Telefon üreticileri arasında yakın zamanlarda adından söz ettiren ve uzun yıllardır bilgisayar üretimi de yapan LENOVO, yakın zamanda çıkarmış olduğu Lenovo P2 Modeli ile kullanıcılara hitap ediyor. Lenovo markasının çıkarmış olduğu ve batarya konusunda uzun süreli kullanım sunan Lenovo P2 hakkında görüşlerimi sizin için derledim.

Bu incelemeyi okuyup inceledikten sonra, yandaki butonlardan sosyal medya üzerinde paylaşmanızı isterim. Diğer okuyucularda bu incelemeden faydalansınlar.

Lenovo P2
Lenovo P2

Lenovo P2 Ekran Özellikleri

Ekran Boyutu

5.5 inç ölçüsünde bir ekrana sahip olan Lenovo P2, Samsung Note serisi kadar büyük değil ancak büyük ekranlı telefonlar statüsünde yer alan bir telefon. 5.2 inçten sonra tüm telefonlar büyük ekranlı telefon statüsüne girmektedir. Bunu unutmayın

Ekran Çözünürlüğü

1080×1920 (FHD) ekran çözünürlüğüne sahip olan Lenovo P2, videoları izlerken kaliteli bir görüntü sunuyor ancak bu kalite, kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Piksel Yoğunluğu

Super AMOLED ekran teknolojisi daha parlak renk verir. Ekran kalitesi daha iyi görünecektir ancak daha fazla şarj yer. Yüksek bataryası ile bunu tolere edecektir.

Ekran Teknolojisi

Çizilmeye Dirençli Cam teknolojisi ile ekran kolay kolay çizilmeyecektir. Ayrıca Gorilla Glass 3 kullanıldığı bilinmektedir.

Lenovo P2 Batarya Özellikleri

Batarya Kapasitesi

Tam tamına 5100 miliamperlik bir boyut ile gelen bu telefon, şarj konusunda sizi uzun süre götürür. Ancak telefonu şarj etmek için ortalama 2 veya 2,5 saat süre harcamanız gerekmektedir. Yani telefon o kadar hızlı şarj olmuyor maalesef. Ancak yine de belli bir ölçüde hızlı şarj olduğu gerçek.

OKUDUNUZ MU?  Samsung Galaxy C5 Pro Alınır Mı?

Şarj

Bu telefonu Micro USB kablosu ile şarj edebiliyorsunuz. Telefona USB’si TYPE-C modelde değil.

Lenovo P2 Donanım Özellikleri

Yonga Seti (Chipset)

Qualcomm Snapdragon 625 MSM8953 ile gelen Lenovo P2 içerisinde fiyatına göre yeterli bir chipset sunuluyor.

Bellek (RAM)

4 GB RAM ile birlikte gelen bu telefon belli bir hızda çalışıyor ve aşırı uygulama yüklemenizde bir miktar kasabilir. Yine de bu kafanızı karıştırmasın.

Depolama

32 GB ölçüsünde bir dahili depolama imkanı olan Lenovo P2, artırılabilir hafızaya sahip ve bu hafıza 128 GB’a kadar çıkabiliyor.

 

Lenovo P2 Kamera Özellikleri

Özet olarak söylemek gerekirse arka kamera olarak belirli bir ölçüde iyi özellik sergileyen Lenovo P2, ön kamera olarak berbat bir özellik sergiliyor. Selfie (özçekim) meraklısı olanlar, bu telefona yaklaşmasınlar.

 

Samsung C5 Pro İncelememi Okumak İçin Tıklayın!

Bunları da Okursunuz Heralde Dimi :) Daha Fazla Yazı