Anasayfa » TEKNOLOJİ » LG G4 Marshmallow 6.0 Güncellemesi Geliş Zamanı
LG G4 Marshmallow 6.0 Güncellemesi Geliş Zamanı

LG G4 Marshmallow 6.0 Güncellemesi Geliş Zamanı
Android geliştiricilerinin yakın zaman içerisinde duyurdukları Marshmallow güncellemesi geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. Bazı telefonlara yeni yeni dağıtılmaya başlanan Android Marshmallow 6.0 güncellemesi yakın zaman içerisinde LG markalı LG G4 telefonlara da gelecek. Benim FİYAT/PERFORMANS açısından favorilerimden olan LG G4, gerçekten bu güncellemeyi en kısa sürede hak eden telefonlardan bir tanesi. Özellikle kamera ve fotoğraf çekimi konusunda rakiplerine fark atan LG G4, Android 6.0 Marshmallow’un getireceği güzel özellikler ile daha faydalı bir telefon olacağa benziyor?

Peki LG G4 Marshmallow güncellemesi ne zaman bu telefona gelecek? Bu konuda eminim tüm LG kullanıcıları çok heyecanlıdır. Çünkü LG G4 ün fiyatı şu sıralar 1500 liraya kadar düşmüş durumda. Hem 6.0 güncellemesi ve hem FİYAT/PERFORMANS açısında kaliteli ve kararlı bir telefon kullanmak, tüm LG G4 kullanıcılarının hakkı olduğunu düşünüyorum.
lg-g4 marshmallow

LG G4 Marshmallow 6.0, Aralık 2015’te Geliyor!

Evet! BU ÖNEMLİ KAYNAĞA GÖRE, Aralık 2015 ayında LG G4’lere Marshmallow güncellemesi dağıtılmaya başlanacak gibi duruyor. Bu dağıtım ile beraber LG G4 telefonu alanların sayısının artacağını düşünüyorum. Çünkü yukarıda bahsettiğim standartlara yükselecek bir telefonu kimse kaçırmak istemez. Size şöyle söyleyeyim. LG G4 ile Samsung Galaxy S6 arasında çok az bir fark var. Aradaki fiyat farkı ise baya fazla.

Bu bilgiyi de verdikten sonra bana müsade. Siteme abone olun ve paylaşımlarımı takip edin!… Bir sonraki yazımda görüşmek üzere..
Hakkımda Muhammet TAŞDEMİR

2013 Yılında Sakarya Üniversite Sosyoloji Bölümünden Mezun Oldum. Kendimi Online Pazarlama Danışmanlığı ve Sosyal Medya Danışmanlığı Konusunda Kendimi Geliştirdim. Şu Anda Bir Kamu Kurumunda Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmenliği Yapıyorum. Ayrıca Sosyal Medya Konusunda Otomasyon İşlemleri Hazırlıyor ve Yürütüyorum.

Okumak İster Misiniz?

Iphone 6 Plus 128 GB’ı 2200 Liraya Nasıl Aldım?

Apple ürünleri, kimilerine göre marka takıntısı, kimilerine göre ise kalite hissidir. Akıllı telefon kullanıcı olarak …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir