OptinSkin ile Kaliteli ve Kolay Şekilde E-Posta Listeleri Hazırlayın

0
Review of: OptinSkin
Price:
Tek Lisans $67

Reviewed by:
Rating:
5
On 26 Nisan, 2014
Last modified:26 Nisan, 2014

Summary:

OptinSkin ile kaliteli e-posta bültenleri hazırlamanz mümkün. Eğer sizde sitenizde böyle bir eklentiyi kullanmak istiyorsanız yazımı okuyun ve siteye gitmek için tıklayın!

Herkese merhaba! Bu yazımda sizlere Optinskin isimli wordpress eklentisini tanıtıcam ve ne işe yaradığını anlatıcam.  Umarım bu eklentiyi wordpress sitelerinizde kullanır, kaliteli ve dikkat çekici bir şekilde e-posta listelerinizi oluşturup, kullanıcılarınıza e-posta bültenleriniz ile hitap edebilirsiniz. Aboneleriniz sizin için çok önemli olmalı….

OptinSkin Nedir? OptinSkin ne işe yarar?

Temel anlamda OptinSkin ile e-posta listelerinizi hazırlamanız mümkün. Bu listeleri kayıt altına alarak, daha sonra üçüncü parti autoresponder’lar ile sizi takip eden kullanıcılara e-postalar gönderebilir ve bu şekilde e-postalarınızı kullanabilirsiniz. E-postalarınız ile sizi takip eden kişilerin aklında yer edinir ve daha popüler olursunuz. Nitekim ben böyle yapıyorum 🙂

O zaman şimdi sizlere OptinSkin hakkında bilgilendirici bazı maddeler yazayım ve neden bu ürüne yönelmeniz gerektiğinizi belirteyim.

1- Kontrol Edilebilir E-posta Takipçi Listelemeleri ve Analizleri

OptinSkin ile bültenlerinize abone olan kişileri WordPress siteniz üzerinden takip edebilir ve kıyaslayabilirsiniz.  Bunun anlamı şudur : Yani son 7 günde toplam abone olan sayıyı, son 30 günde toplam abone olan sayıyı ve buna benzer çeşitli kıyaslamaları yaparak e-posta bültenlerinizin gidişatına yön vermeniz mümkündür.

2- Yazı Sonları ve Bileşendeki Abone Ol Seçeneğine Yer Verme

Bu linke tıklayarak bu maddenin ne anlama geldiğini görebilirsiniz ama ben yine de anlatayım. Bir kişi yazınızı okuduktan sonra sizin yazılarınızı takip etmek isteyebilir. Ancak tekrar sizi bulmaya üşenecektir. Bu durumda sizin ona ulaşmanız lazım. Eğer kişi yazının altında sizin bültenlerinize abone olursa, sizin son yazdığınız yazılar, kişinin e-postasına gider ve bu şekilde sizi sürekli olarak takip etme imkanı ortaya çıkar.

Sadece yazı altında da değil, -wordpress kullanıcıları bilir- bileşen olarak ilgili abonelik bileşenini ilgili yere taşıyarak, takipçilerinizi kendinize abone edebilirsiniz. Ve sürekli e-postalar ile yeni yazdığınız yazı konusunda onu bilgilendirebilirsiniz. Nitekim ben böyle yapıyorum 🙂

3- 18 Adet Özel E-posta Abonelik Şablonu

Çeşit çeşit ve özelleştirilebilir abonelik şablonları ile kullanıcıların dikkatini çekebilirsiniz.  Üstte gördüğünüz sadece bir tanesi. Bunun gibi diğer çeşitteki abonelik şablonlarını görmek için HEMEN BURAYI TIKLAYIN!.

4- Pek çok E-posta Marketing Servisi İle Senkronize Çalışabilmesi

OptinSkin’in yetenekleri sınırlı değil! En önemli e-posta servislerinden olan Aweber, MailChimp, Get Response ve Constant Contact ile bu eklentiyi senkronize edebilirsiniz. Bu sayede e-posta bültenlerinizi rahatlıkla kontrol edebilir ve yönlendirebilirsiniz….

 SONUÇ OLARAK;

Sizlere OPTINSKIN’i tavsiye ederim. Çünkü e-posta bülteni hazırlamak, bir blog yazarı için çok önemlidir. Nitekim ben böyle yapıyorum. İşe yarar gördüğüm için böyle bir yazıyı derlemek istedim.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere….!

OptinSkin ile kaliteli e-posta bültenleri hazırlamanz mümkün. Eğer sizde sitenizde böyle bir eklentiyi kullanmak istiyorsanız yazımı okuyun ve siteye gitmek için tıklayın!
OKUDUNUZ MU?  Sevgi Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Gerçek

Bunları da Okursunuz Heralde Dimi :) Daha Fazla Yazı