Video Maker Fx ile Kolaylıkla Kaliteli Videolar Üretin

0
Review of: Video Maker Fx
Product by:
Peter Roszak
Price:
$ 67.00

Reviewed by:
Rating:
5
On 3 Haziran, 2014
Last modified:3 Haziran, 2014

Summary:

Video Maker Fx ile kaliteli videolar hazırlamanız mümkün. En kaliteli videolarınızı Video Maker Fx ile hazırlayıp, markanızı veya kendinizi daha iyi tanıtabilirsiniz...

Herkese merhaba! Bu yazımda sizlere çok çok beğendiğim Video Maker Fx programını tanıtacağım. Bu programın sahip olduğu geniş kütüphane ile çok kaliteli videolar üretip tanıtım videoları hazırlayabilirsiniz. Adobe After Effects’in hemen hemen bir düşük versiyonu olan bu harika program ile sıkıcı slideshowlar hazırlayıp tanıtım yapmanız artık gerekmeyecek. Video Maker Fx, eğer video hazırlama işi ile ilgileniyorsanız, gerçekten sizin işinize yarayacak.

VideoMakerFX indir

 Video Maker Fx Programı ile Neler Yapabilirsiniz?

  1. Kaliteli Tanıtım Videoları
  2. Makalelerinizi Tanıtmak İçin Üretebileceğiniz Videolar
  3. Kısa Tanıtım Videoları
  4. Sunum Videoları ve Sunum Tanıtım Videoları
  5. Ve diğer video programları ile yapamayacağınız çok çeşitte videolar

Şimdi Video Maker Fx ile hazırlanan bazı video türlerine bakalım ve nasıl videolar hazırlanmış bir göz geçirelim:

Gördüğünüz gibi bu kaliteli videoların tamamını Video Maker Fx programı ile hazırlamanız mümkün.

Peki Video Maker Fx programının içerisinde, videoları düzenlerken, sistem size hangi imkanları sağlıyor. Şimdi onlara bakalım:

1- İçerik Kontrolü ve Ayarı

Video Maker Fx ile içeriğinizi ekleyip çıkarabilir, rengini ayarlayabilir, fontu düzenleyebilir, fontunu büyültüp küçültebilirsiniz. Yani kısacası içeriksel olarak her türlü düzenlemeyi yapabilmeniz mümkün.

OKUDUNUZ MU?  Iphone'dan Bilgisayara Uzaktan Bağlantı Nasıl Sağlanır?

2- Kolay Arka plan Ayarı ve İstenilen Sahne Ayarını Oluşturma

Videolarınızın arkaplanını hazırlarken, istedğiniz rengi kullanmanız mümkün. Tabi gradient geçişleri ile de arkaplan hazırlayabilirsiniz. Sistem kütüphanesinde bulunan araçlar ile arkaplana yeni aktarımlar yapabilirsiniz.

3- Animasyon Efektleri Ekleme Özgürlüğü

Video Maker Fx ile hazırladığınız içeriklere animasyon ekleme özgürlüğüne sahipsiniz. Bu da videolarınızın daha kaliteli ve estetik olmasına yardımcı olacaktır.

4-Ücretsiz Arka plan Ses ve Müzik Kütüphanesi ile Video Üretmenin Kolaylığını Yaşayın

Programda ses ve müzik kütüphanesi mevcut. Bu şekilde videolarınızın arka planına müzik ekleyip çıkarabilirsiniz. Müzikler background müzik dediğimiz, video tanıtım müzikleridir ve çok kullanışlıdır.

5- Resim ve Video Kütüphanesi

İşte bu harika olan bir sistem. Gereksiz yere resim ve video aramaya son. Bu programda gerekli resim ve video kütüphanesi mevcut. Bununla video üretimi yapmanız daha kolay olacak.

Video Maker Fx Programının Arayüzü

İşte böyle. Ben Video Maker Fx programını çok sevdim ve bu programı sizlere tanıtmak istedim. Fiyatı da çok hesaplı. Sadece 67 Dolar. Böyle bir fiyata kolaylıkla estetik ve kaliteli videolar hazırlamak istemez misiniz.?

Bir sonraki tanıtımım da görüşmek üzere!…

Video Maker Fx ile kaliteli videolar hazırlamanız mümkün. En kaliteli videolarınızı Video Maker Fx ile hazırlayıp, markanızı veya kendinizi daha iyi tanıtabilirsiniz...

Bunları da Okursunuz Heralde Dimi :) Daha Fazla Yazı