Wicked Article Creator – Dürüst ve Tutarlı Görüşlerim

7

İngilizce niche site hazırlama konusunda hevesli iseniz ancak özgün makale yazamıyorsanız, bu rehber niteliğindeki makalem tam da sizlere göre. Bu yazımda sizlere Wicked Article Creator isimli programını tanıtacağım. Bu tanıtımda tamamen dürüst önerilerimi anlattığıma emin olabilirsiniz.

Bu program ile ingilizce niche ve özellikle micro niche siteleriniz için yüksek tekillik oranlarında içerik hazırlayabilirsiniz. Bu programı kullanarak hazırlamış olduğumuz bir niche sitenin 3 haftalık Google index sayısı ve Copyscape tekillik sonucunu sizler ile paylaşıyorum.

Copyscape.com’dan alınan kopya içerik var mı yok mu sonucu

 

 

Wicked Article Creator Nasıl Kullanılır?

[AdSense-A]

Programı kullanabilmeniz için öncelikle satın almanız gerekmektedir. BURAYA TIKLAYARAK ürünü satın aldığınızda, programı ömür boyu kullanabileceksiniz. Programı indirip kurduğunuzda satın aldığınız yer, size özel programa giriş bilgilerini verecektir.

Makale Sitelerinden Makale Çekmek veya Özel Makale Veri Tabanı

1- Yabancı makale sitelerinde paylaşılan 100 lerce benzer makaleyi harmanlayıp ortaya SPUN makale dediğimiz spinlenmiş makale ile 10 larca makale çıkartabilirsiniz. Tabi program size SPUN olarak makaleyi hazırladıktan sonra, standart düzeyde bir makale verir. Önemli olan ortaya çıkacak makaleleri Google ON Page Seo uyumuna göre uydurmaktır.

2- Wicked Article Creator veritabanında bulunan 10 milyona yakın makale ile % 95 e varan oranlarda spin makale üretebilirsiniz. Niche Rehberi.com olarak tercihimiz WAC tabanını kullanmanızdır.  Tabi yine aynı şekilde sistemindeki aradığınız konu ile ilgili makaleleri bulduktan sonra Wicked Article Creator sizlere SPUN makale verir. Bu SPUN makaleyi yine aynı şekilde ON PAGE SEO ayarlarına göre düzenlemeniz gerekmektedir.

OKUDUNUZ MU?  Niche Site Hazırlamadan Önce Bilmeniz Gereken 5 Konu

Wicked Article Creator ile SPUN makale oluştuktan sonra hemen makaleleri generate etmeyin. Yapmanız gereken özel işlemleri ilerleyen aşamalarda anlatacağız.
Wicked Article Creator’da SPUN Makale Optimizasyonu

[AdSense-A]

Tercihim olan WAC tabanı ile ingilizce niche anahtar kelimenizde sistemin size verdiği SPUN makaleyi öncelikle kaydedin. O bir kenarda dursun. Programı kapatmayın.

Sistem size başlıklar ile birlikte makaleleri verir. Ancak On page seo’da dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır. Bunları SPUN makale içerisinde nasıl çözebileceğinizi inceleyelim. Bunlara dikkat ederseniz niche siteniz daha başarılı olacaktır.

  1. KeywordTool.io ‘dan niche kelimeniz ile alakalı kelimeleri toplayın ve bir not belgesine alt alta sıralı bir şekilde not edin. Daha sonra bu siteye geçerek anahtar kelimelerinizi spinleyin. Çıkan sonuçta href bağlantı kelimelerini silin.
  2. Spinlenmiş çok aranan kelimeleri SPUN olarak ürettiğiniz makale de birinci paragrafın altına yerleştirin. Ortalama 4-5 paragraf olan SPUN makalenizde, bu spinlenmiş anahtar kelimeleri, üçüncü paragrafın altınada yerleştirin.
  3. SPUN makalenin en sonuna jenerik kelime eklemeniz gerekmektedir. Son güncellemeler için bu şarttır. Read More gibi, Check This gibi jenerik kelimelerin bulunduğu makaleleri Google daha çok sevmektedir.

Şimdi ilgili SPUN makale bölümünde 4-5 paragraflı 2 spinli heading’li ve bir spinli jenerik kelimeli bir karmaşa bulunmaktadır :) Buradaki SPUN listeden makale üretmek için Tools bölümüne geçin ve üretmek istediğiniz makale sayısını yazın. Export Articles seçeneğine tıklayın ve makaleleri çıkartmak istediğiniz klasörü seçin.

Wicked Article Creator dan Çıkan Makaleleri WP Kurulu Niche Sitenize Yüklemek

[AdSense-A]

Örnek olarak çıkardığınız bir makaleyi seçin ve sitenize ekleyin. Yazınıza resim eklemek için WordPress sitenizde mutlaka WP Inject eklentisi kurulu olsun.  2. paragraftan sonra (eklentinin kurulu olduğunu varsayıyoruz) ilgili anahtar kelime ile resim araştırması yapın ve o kelimeyi beğendiğiniz bir resmi seçin. Resmi sola dayalı veya sağa dayalı olarak kullanabilirsiniz. Resimlerinizin alt tag bölümüne yazınızın başlığını belirtin.

Automatic SEO links eklentisini kullanarak, bazı tekli kelimelere özel otoriter ve nofollow link çıkışı yapabilirsiniz.

Yazınızın içerisinde var olan ve niche kelimeniz ile alakalı olan kelimeleri bulun ve bu kelimelerin bir kısmını bold, bir kısmını italic ve bir kısmını underline yapın. Konu ile alakalı yakın ve uzun kuyruklu bir kaç kelime için otorite link referansları alın. Makalenizin alt bölümünde bulunan jenerik anahtar kelimenize ise, satış ortağı olduğunuz ürünün linkini verin.

Eğer site içi optimizasyon bilginiz biraz varsa, bu anlattıklarımız ile birlikte kendi bilginizi harmanlayarak belirli bir sonuç elde edebilirsiniz.

Makale Yayınlama ve Makale Zamanlama İşlemleri

[AdSense-A]
OKUDUNUZ MU?  Niche Site Hazırlamadan Önce Bilmeniz Gereken 5 Konu

İlk haftada hafta bir makale yükleyin. (Anlattıklarımıza harfiyen uyun, sorumluluk size aittir). Eğer her gün makale ile uğraşmak istemiyorsanız, bir oturuşta 7 makalenizi uyumlu bir şekilde hazırlayın ve hangi gün yayınlayacağınıza dair süreçlendirme işleminizi yapın. WordPress’te bu mevcuttur.

İkinci hafta sonunda yayınladığınız makale sayısı ortalama 17-18 civarı olsun.

Üçüncü haftada 25-26 civarı olsun. Ay sonunda ise, toplam yayınladığınız makale miktarı 35-38 civarı olsun.

Sonuç Olarak;

Wicked Article Creator ile ingilizce niche site ve micro niche site hazırlamak, çok da zor değil. Siz de hemen Wicked Article Creator programını satın alın, anlattıklarıma uyun, sabırlı olun ve sonuçları kendi gözlerinizle görün :)

Bunları da Okursunuz Heralde Dimi :) Daha Fazla Yazı