Yerleşik Düzene Karşı Çıkmanın 5 Yöntemi

0

Türkiye Cumhuriyeti; hepimizinde bildiği üzere 29 Ekim 1923 yılında kuruldu. Atatürk’ün liderliğinde; ülkemizde düşmanları temizleye temizleye kurduğumuz bu devletin düşmanları, aslında yurdumuzdan hiç çıkmadılar. Gerek ekonomik alanda, gerek sosyal alanda gerek siyasi alanda sürekli yükselişe geçmek isteyen ülkemizin ayağına pranga vurdular. Ne zaman bu ülkeyi kalkındırmak isteyen birileri oldu, o kişiyi yerinden ettiler, kimini astılar, kimini karaladılar veya yalnızlaştırdılar.

deccal-basin-medya

Yerleşik düzen; işte ülkemize düşman olan sistemin genelde adıdır. Bu düzenin içerisindeki kişiler; gerek psikolojik propaganda yöntemleri ile, gerek ekonomik propagandalarla, gerekse siyasi propagandalar ile ülkemizde her zaman huzursuzluk oluşturdular. Yeri geldi IMF ile pranga oldular, yeri geldi darbeleri kullandılar.

İşte bu yerleşik düzene karşı ülkemizi nasıl savunmamız gerektiğini bilmemiz gerekir. Bilinçli bir Türk Milleti karşı düşmanlarımızın bütün oyunları tutmayacaktır. Yerleşik düzene karşı çıkmanın pek çok yöntemi vardır. Ancak ben bunların sadece 5’inden bahsedeceğim:

Yerleşik Düzene Karşı Çıkmanın 5 Yöntemi

1-Basın-Yayın ile Telkin Edilen Propagandalara, Karşı Propaganda ile Cevap Vermek

Eğer yerleşik düzen bir provokasyon yapıyorsa buna hemen karşı propaganda gerekir. Türkiye’nin 4 bir tarafından vatanını seven vatandaşlarımız, Facebook veya Twitter gibi sosyal medyalardan örgütlenerek; bunların bir oyun olduğunu Türkiye’nin 4 bir tarafındaki diğer vatandaşlarımıza afişler ile sticker’lar ile bunlar anlatılmalıdır. Her ilde 20 grup olsa toplamda 82 x 20 ‘den 1640 grup yapar ve önemli bir karşı propaganda imkanı oluşur. Benim tavsiyem her grubun ellerinde 10 bin adet afiş, 10 bin adet sticker bulunmalıdır. Bunlar dağıtılmalı veya insanların kalabalık olduğu yerlere yapıştırılmalıdır. Çok fazla bir fiyat oluşturmaz bu rakamlar ve çok önemli etki oluşturacaktır.

OKUDUNUZ MU?  Türkiye'deki Dizi Kültürü ve Yapılması Gerekenler

2- Provoke Olan Gruplara Şiddetle Cevap Verilmemeli, Her Zaman Akılcı Yaklaşılmalıdır

İnsanlar zayıf varlıklardır ve her insan aynı kapasitede olmaz. Üstte bildirdiğimiz işlem yapıldıktan sonra karşı çıkanlar mutlaka olacaktır. Onlara karşı tartışmacı bir üslupta yaklaşılmamalı, en ikna edici bir şekilde, yerleşik düzenin amaçları anlatılmalıdır. (Mesela Kanal İstanbul, 3. Köprü ve diğer büyük projelerin neden yapılmamasının ağaç eylemleri ile ne alakası olduğudur.) Her zaman ikna yöntemi önemlidir.

3-Polislere ve Güvenlik Güçlerinin Her Zaman Yanlarında Olunmalı, Ancak Onların da Gereksiz Şiddet Kullanmalarına İzin Verilmemelidir

Polis ve diğer güvenlik güçleri, her zaman asayişi sağlamak için ülkelerde vardır. Polislere moral desteği sağlanmalı, halk olarak onların yanlarında olduğu hatırlatılmalıdır (Bu da broşür veya sticker’larda ifade edilebilir…)

4- Yerleşik Düzenin Yakın Tarihteki Oyunları, Halka Anlatılmalıdır

Yine bu çalışmada broşürler ile ve stickerlar ile yaygınlaştırılabilir. Mesela IMF’nin ekonomi manipülasyonlarındaki rolü, Yerleşik Düzen’in Medya kanadının geçmişteki provoke edici faaliyetleri halka anlatılmalıdır. Bu çok önemlidir. Çünkü halkımızın büyük bir kısmı yakın tarihte yaşananları ve bunları kimlerin organize ettikleri bilinmemektedir.

5- Gerçek Sosyalizm’in Anlatılması

Sosyalizm,sosyal adaletin millet üzerinde hakim olması anlamına gelir. Ancak Sosyalizm bunu sağlamaz. Sadece vaad eder ve bu vaadini gerçekleştirmez. Halka gerçek sosyalizmin ancak Modern İslam ile sağlanacağı anlatılmalıdır. Fakat şunu unutmayın, günümüzde İslam diye bilinen sadece gelenekçiliktir ve atalarının dinine uymaktır. Modern İslam, sahabe döneminde İslam’dır ve gerçek sosyalizmi ve demokrasiyi vaadeder. Sanatı, bilimi ve estetiği vaadeder.

 

Sonuç olarak; yerleşik düzen Türk Milleti adına büyük bir tehdittir. Fakat Türk Milleti, hamiyetiyle ve Atatürkçü duruşuyla artık bundan sonra bu milleti sömürmesine izin vermeyecektir…

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Bunları da Okursunuz Heralde Dimi :) Daha Fazla Yazı